חדר אוכל

חדרי האוכל הגדולים שכולנו מכירים היו נפוצים לאורך שנים רבות בקיבוצים. בחדר אוכל קבוצתי מוגשות מנות לקבוצות גדולות של סועדים מלבד הקיבוץ ניתן למצוא חדרי אוכל גדולים בצבא, בבתי חולים, בבתי ספר, בבתי מלון, בספינת נוסעים או פנימיות. שף פרטי בדרך כלל לא מכין אוכל בחדרי אוכל אלא במסעדות גורמה וזהו השוני בין חדר אוכל לבין מסעדה.

מסעדת גורמה וחדר אוכל ביתי

מעבר לכך ארוחות בחדר אוכל ברוב המקרים לא כרוכות בתשלום (רובן מסובסדות). סוג נוסף של חדר אוכל הוא חדר אוכל משפחתי הנמצא בכל בית ומיועד לשימוש המשפחה. חדרי האוכל היום משמשים מעבר למקום הנותן שירות לאוכל אלא גם לאיחוד המשפחה. שף פרטי המכין מתכונים משובחים לרוב מצוי במסעדות גורמה או נותן שירות אישי ללקוחות רבים.

תרגול יומי

התחום הקולינרי משתנה עם השנים וכיום קיימת התמקדות על ארוחות משובחות יותר. התחום הקולינרי נחשב לתחום תחרותי מאוד ולכן לא כל שפים מצליחים בסופו של דבר להגיע למעמד של שף פרטי מומחה. פרמטרים חשובים להתמקדות עבור השף הפרטי הם כמובן תרגול יומי קבוע אך יחד עם זאת חשוב לפתח קשרים עם שפים מנוסים יותר ולעבוד על מיתוג אישי כדי למשוך לקוחות פוטנציאליים.

שף עד הבית

אחד מהשירותים המבוקשים ביותר משף פרטי הוא שירות של שף עד הבית. שף פרטי הנותן שירות של שף עד הבית מגיע עד ביתכם ומעניק לכם ארוחה קולינרית מושקעת. היתרון בשירות של שף עד הבית הוא בכך שאינכם צריכים לצאת מהבית ויכולים להירגע בביתכם ולהינות משירות קולינרי מושקע.

קרא עוד על: קייטרינג לאירועים בבית שלכם

ליצירת קשר דרך

    .
    Open chat