קצת עלינו - עופר שף

עופר שף עוסק בחוויה הקולינארית על כל פניה. עופר שף מציע מופעי בישול חווייתיים המשלבים בידור והנאה יחד עם מאכלי גורמה, סדנאות בישול ללימוד סודות הבישול במסגרת פרטית או כחלק מארגון, ליווי קולינארי של אירועים רבי משתתפים כגון ימי הולדת, מסיבות רווקים/ות, חנוכת בית, בר/בת מצווה, ערבי חברה וכו', ליווי אירועים אינטימיים עם שף עד הבית בבית הלקוח בחיק הטבע וכדומה.

השף

עופר שף בניהולו של עופר נוימן – שף פרטי ויועץ קולינארי, חבר באיגוד השפים הישראלי, בוגר בית הספר הולידיי אין ובעל ניסיון למעלה מעשר שנים בתחום. עופר עבר השתלמות בנורמנדי ונתן את כישוריו בתחום הבישול למסעדות כגון רושפלד ופרנצ'סקה. בנוסף עופר בחר לקחת את אהבתו לגרום לשמחה בקרב לקוחותיו וגם להציג את כישרונו הקולינארי ולהציגם מול הקהל במופעי בישול חווייתיים ומהנים הגורמים הנאה נפלאה אשר לא תשכח במהרה. לעופר יש ניסיון רב בהופעות בישול מול קהל והרבה לקוחות מרוצים נהנים לחוות ולהתרשם מכשרונו. עופר גם מעביר סדנאות בישול שתרמו רבות לאנשים המעוניינים לתמקצע בתחום.

החזון שלנו

להוביל את ענף הבישול החוויתי בישראל תוך מתן מענה איכותי ומקצועי לצרכים השונים של קהל לקוחותינו.

מטרות החברה

לגרום לקהל לקוחותינו עונג והנאה בזמן המופעים החווייתיים תוך הקפדה על איכות המזון עד לפרט האחרון. לימוד רזי הבישול הקולינארי והעשרת עולמם של המשתתפים במופעי או סדנאות בישול.

עופר שף
לשיחה עם עופר