קייטרינג בטבע

אחת מההנאות הגדולות של של סועדים רבים במסעדות הוא ללא ספק השירותיות שהם מקבלים מידיו של שף פרטי. שירותיות ויחס אישי תורמים רבות לחווית הסועדים ומאפשרים להם להנות מארוחה מושקעת. אחד מהשירותים המבוקשים ביותר של שף פרטי הוא שירות קייטרינג לאירועים. שירותי קייטרינג מאפשרים לשף להציג את מתכוניו ברבים ולהראות את האיכויות שלו כשף.

חוויה קולינרית

קייטרינג בטבע נחשב לשירות מבוקש מאוד ומתקיים בחיק הטבע ובאירועים חגיגיים. עופר שף המשמש כשף פרטי יכין לכם את המאכלים האהובים עליכם בחיק הטבע ובכל מקום שתבחרו. אירועי שף רבים תורמים רבות להנאת המוזמנים ויוצרים עבורם חוויה קולינרית נהדרת. קייטרינג בטבע מאפשר לכם לסעוד באווירה טבעית בחיק הטבע ומעבר לכך להינות ממתכוניו המשובחים של עופר שף.

סדנאות בישול

מעבר לכך עופר שף מעביר סדנאות בישול ומופעי שף של שף פרטי התורמים רבות לאווירה קולינרית מושקעת. התפתחות תחום הבישול יוצרת אפשרויות רבות עבור שפים רבים להציג את מתכונם המושקעים. במהלך השנים עבר התחום הקולינרי שינויים רבים וכיום קיימת התמקדות בהכנת מתכונים בריאים יותר הכוללים רכיבי מזון רבים.

התמקדות בגורמים להצלחה

התחום הקולינרי נחשב לתחרותי מאוד ולכן לא כל השפים מצליחים להגיע לפסגה אך יחד עם זאת חשוב לזכור שתחום הבישול יוצר אפשרויות רבות עבור שפים רבים. שף מתחיל צריך לזכור שעליו להתמקד במספר פרמטרים על מנת להגיע לפסגה הקולינרית. תחילה חשוב מאוד שיתרגל באופן קבוע ויתמקד בתוכנית עבודה יומית שתקדם אותו. דבר חשוב נוסף הוא לא לראות את השפים האחרים כמתחרים בלבד אלא גם ליצור איתם שיתופי פעולה וללמוד מהם, במיוחד כאשר מדובר בשף פרטי מנוסה. מעבר לכך חשוב מאוד להתמקד גם במיתוג האישי ולשווק נכון לפלח שוק ספציפי.

ליצירת קשר דרך

    לשיחה עם עופר