קייטרינג בשטח

אחד השירותים המתפתחים ביותר בתחום הקולינרי הם שירותי קייטרינג. עופר שף מציע לכם שירותי קייטרינג בשטח המתאימים לאירועים שונים. שף פרטי המציע שירותי קייטרינג בשטח נחשב למבוקש מאוד בשנים האחרונות כיוון שהוא מעביר חווית בישול מיוחדת.
מבין שירותיו של עופר שף ניתן למצוא מופעי שף שדרכם מעביר עופר שף גם לימודי שף.

מנות לאירועים

בסוף מופעי השף תהנו מארוחת שף פרטי מושקעת המורכבת משמונה מנות מושקעות. שירות נוסף של עופר שף הן סדנאות בישול התורמות רבות לידע הקולינרי של הסועדים.
אירועי הקייטרינג של עופר שף מתבצעים עד 150 איש וכוללים מגוון רחב של מנות לאירועים שונים כמו ימי הולדת ברבת מצווה ומגוון רחב של אירועים אחרים.

ארוחת גורמה

אם אתם אוהבים לשיר, תוכלו להנות ממופע בישול בשילוב עם שירה בציבור. השירות הקולינרי של עופר שף המשמש כשף פרטי מעולה מתקיים עבורכם גם בחיק הטבע וכולל חוויה קולינרית משובחת. עופר שף נותן לכם שירות נוסף של ארוחת גורמה הכוללת יחס אישי ומפנק וחוויה ארוכת טווח. חשיבות החוויה הקולינרית במיוחד כאשר מדובר על קייטרינג בשטח היא עצומה כיוון שהיא משפיעה רבות על כל האירוע.

שירות קולינרי

תמיד אנשים בוחנים אירועים שהיו לפי מספר פרמטרים עיקריים כאשר אחד מהם הוא האוכל. ארוחת מושקעת בריאה של שף פרטי נחשבת בעייני רבים להנאה של ממש ולכן רבים מהסועדים נהנים משירות קולינרי מושקע של שף פרטי איכותי. שירותי קייטרינג תורמים רבות לאירועים רבים בכך שמשפיעים על חווית האירוע. השקעה בבישול קולינרי כוללת לא רק תרגול יומי של שף פרטי אלא גם התמקדות בשירותיות ומתן יחס אישי.

לחץ כאן לקבלת מידע על: שף אישי לאירוע מושלם

ליצירת קשר דרך

    לשיחה עם עופר