קייטרינג לבר מצווה

קייטרינג לבר מצווה – הילד או הילדה הגיעו לגיל מצוות ועכשיו אתם עומלים על האירוע שיגשים להם את החלום. המקום נמצא, האורחים הוזמנו, הדרשה נכתבה ויש עוד משהו שצריך לסדר – קייטרינג לבר המצווה. בשיחת הטלפון עם עופר השף תוכלו להסביר מה אתם רוצים, מי הם האורחים ומה הילד / הילדה רוצים וביחד תכינו את התפריט הרצוי.

קביעת התפריט לבר המצווה הוא עניין שדורש חשיבה – כמובן שבראש ובראשונה ישנו הטעם האישי שלכם ושל ילדכם אולם יש לזכור שבדרך כלל אורחי בר / בת המצווה נחלקים לשני קבוצות שונות של גילאים – המבוגרים  שכוללים את בני המשפחה, חברים של ההורים וכו' והנערים והנערות חברי חתן בר / בת המצווה. יש לחשוב בקפידה על שתי קבוצות אלה ולשלב בין המאכלים כך ששתי הקבוצות תצאנה נשכרות ומרוצות מהאוכל שיוגש להן.

לעופר שף ניסיון ארוך שנים בתחום והוא יוכל לתרום מנסיונו ולעזור בבנית התפריט. לאחר שתרכיבו את התפריט לשביעות רצונכם ורצון חתן / כלת בר המצווה – קייטרינג לבר מצווה של עופר ידאג להכין את המאכלים ממוצרים טריים ואיכותיים, האוכל יוגש בצורה אסתטית ומושכת בכלי הגשה יפים והאורחים ייהנו ויחמיאו.

בר / בת המצוה הוא התאריך בוא הופך הילד שלך מנער לבוגר – המעבר מילדות לבגרות. זהו ההגיל שבו הנערים והנערות מצטרפים לציבור הכפוף לחובות מוסריות, חברתיות ורוחניות.

לבנים

טקס בר המצווה נחלק בדרך כלל לשניים (אם כי לעיתים הוא שונה במקצת בין העדות השונות):
– החלק הראשון של טקס בר המצווה כולל את הנחת תפילין.
הטקס נעשה באמצע השבוע, לפעמים אפילו ביום הולדתו של הנער עצמו, ולעתים ביום שני או ביום חמישי שלפניו. בחלק הזה הנער מניח את התפילין (לפי היהדות הנער מחויב להניחן מדין תורה החל מיום ההולדת שלו של גיל 13 והלאה). את אירוע הנחת התפילין ניתן לחגוג בכל מקום שנבחרו – בבית, בבית הכנסת, בכותל המערבי או באולם שמחות. בדרך כלל טקס הנחת התפילין משולב עם עלייה לתורה בימי שני או יום חמישי או יום אחר באמצע השבוע בו קוראים בתורה.

אם אתם מתכוונים לערוך טקס זה עם אורחים פעמים רבות תצטרכו לחשוב גם על הכיבוד שלאחר מכן.
חברת עופר שף יכולה לעזור כאן – להכין ארוחה לפי בקשתכם – קייטרינג לבר מצווה מושקע וטעים להנאת המוזמנים ולהקלה עליכם.
–  הטקס השני הוא עלייה לתורה.
גם כאן נהוג לחגוג עם בני המשפחה והאורחים ושוב – צריך לחשוב גם על הארוחה או הכיבוד המתלווה לאירוע.

לבנות

נהוג לערוך את טקס בת המצוה בגיל 12 – זהו טקס שהתפתח עם השנים והפך בעצם לחלק מהנוף התרבותי.

*** ישנה אפשרות להזמין דרך קייטרינג לבר מצווה של עופר שף  גם מקום לערוך בו את האירוע או את כל הכלים הנלווים לארוחה (שולחנות, כיסאות, צלחות וכו').

לחץ כאן לקבלת מידע על: קייטרינג למסיבות ברמה אחרת

ליצירת קשר דרך

    לשיחה עם עופר